19 Şubat 2015 Perşembe

Kim Kardashian'ın Derdi Yine Beni Gerdi

Aslında zerre keyfim yok, artık N.Ş.A da pek dikkat çekmeyen eylemler bile bu ülkede ölme sebebi olabiliyor, evet yaşadığımız her gün bir mucize cidden.Bu kasvetin üstüne bir de dün geceden beri yağan kar, açılmamış yollar eklenince keyifli olmak ne mümkün.

Biraz kafam dağılsın diye öyle takılırken-içimdeki magazin aşkı bambaşka - Kim Kardashian'ın göğüsleri için makeup artist tuttuğunu görünce sizinle paylaşmasam olmaz dedim. Zaten ne iş yaptığı belli olmayan bu kadının 15 asistanı var, biz de ancak masamıza kadar çay geliyor diye seviniyoruz işte- zalımsın hayat. 15+1 olmuş çok mu yani, yakışmaz mı Kimciğime :) Zaten hem büyük hem de o sarkık göğüsleri her daim gözümüze sokacaksan şart böyle şeyler. İşte hep bizi düşündüğünden.


Her ne kadar söz konusu göğüsleri ezbere almış da olsak şöyle bi hatırlayalım :p


Nedir ne değildir bu göğüs makyajı derseniz, bildiğiniz gölge ve ışık oyunları. Evet basit ama çok etkili :)

Hatta bir erkek bile bu teknik ve destekli sütyen sayesinde dolgun göğüslere sahip olabilir :p İzlemek isteyenleri şöyle alalım.

10 yorum :

 1. harika paylaşım,
  emeğe saygı
  +rep
  (bu arada ne kadar inkar etseniz de,
  bir miktar kim takıntısı var sanki sizde ms ne giysem)
  ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsan bazen sinir olduğu insalarında tavrını giyimini yaşamını gözlem altına alır :) Takıntı mıdır merak mıdır artık nasıl bir duygudur bilmem ama insanlar böyledir :)

   Sil
  2. İnkar etmek ne mümkün, blogda kendisini ağırlamaktan zevk aldığımı her fırsatta dile getiriyorum sayın Buddha :) Böyle bol malzemeli (:p) bir selebriti yok ki bizim ülkede ah ahh. Laf aramızda seviyorum da kendisini :)

   @limonlu kek söz konusu Kim ise sinir olmak ne mümkün kendisine, ama tek tip tek saç tek donuk bakış sunan hollywood ünlüleri arasında bir ışık benim için kendisi :))

   Sil
 2. Merhaba, bloğunu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım ;) Bana da beklerim :) Sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Bizim ülkemizdeki ünlülerden acaba hangileri yapıyordur dedirten cinsten :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizimkiler adamakıllı yüz konturlermeyi beceremiyor kaldı ki göğüslere yapsınlar :)
   Çoğu daha 30una gelmeden o silikonlu göğüsleri bile yer çekimine yenik düşürmeyi becerebiliyor hatta :p

   Sil