3 Temmuz 2014 Perşembe

Beni "Mim"lediler Sen Kaç! #3

Severek takip ettiğin, zevk ve düşüncelerini kendime çok yakın bulduğum Mor-Rimel beni mimlemiş. Sadece 4 sorudan oluşan bu mime kayıtsız kalamadım tabi :)

1) Arkadaşınız saçlarını boyatmış, hiç yakışmamış. Nasıl olmuş? diye sorunca ne dersiniz?
Ben gerçekten arkadaşım dediğim kişilerin bana açık olmasından yanayım. Giydiğim şey beni olduğumdan kilolu gösterdiyse, saç rengim olmadıysa vs. bana söylesin isterim. Hal böyle olunca yakın arkadaşlarım söz konusu ise bu konularda ben de onları uyarıyorum ki bu saç mevzusu için de geçerli. Ama tutup da bir ofis arkadaşıma diyemem yani bu saç rengi olmamış, Cennet Mahallesi'ndeki Sultan'a benzemişsin diye :)2) Evinizde hangisinin olmasını istersiniz?
Evimde bize eşlik edecek bir canlı olarak tabi ki bir köpek istiyorum mümkünse golden olabilir :) Ama bahçeli bir evde oturana ve işten güçten, diğer uğraşlardan ona vakit ayıracağıma emin olana kadar bu imkansız görünüyor. Apartman dairesinin sadece köpekler değil diğer canlılar için de uygun olmadığı kanaatindeyim. İzmir'de olup da evinde Sibirya kurdu besleyeni gördüm şaka gibi. Hayvanları seviyoruz derken gerçekten daha düşünceli olmak gerek.


3) İntikam:
a- soğuk yenen bir yemektir;
b- tatlıdır
c- gereklidir
d- gereksizdir
e- diğer: açıklayın

İntikam, tatlıdır ve gereklidir. Bir Amanda Clarke olup intikam planları yapmam, ama şu dünya düzeninin bir şekilde intikamımı alacağına inanırım :)

4) Ülkeyi kötülerden temizlemek için hangisi olmak isterdiniz?
a- Bir süper kahraman
b- Kill Bill'deki 'gelin'
c- cezalandırıcı
d- Diğer:açıklayın

Ah çocukluğumdan beri çizgi romanlarına, çizgi dizilerine ve filmlerine hastası olduğum Batman'den başka isim gelmiyor aklıma :)

Kimi seçeyim bilemedim ama bu postu okuyup yapmak isteyen herkesi mimlemiş olayım ben de :P

4 yorum :

 1. Benim de favori süper kahramanım Batman! :)
  Ve bence de intikam gereklidir, hiç yoktan içimin yağları filan eriyiverir, bir de bakmışım süpersonik fit bir insan oluvermişim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Batman rules :)

   Gerekli tabi intikam ona ne şüphe :D

   Sil
 2. English Bulldog alıyorum Ms. Ne Giysem,
  Yok böyle bir tatlılık.
  Kıskanç ve kaprisli de şerefsiz :)
  Yüzündeki katları da her gün kaldırıp ıslak mendille silmek lazımmış you know? :p
  Sen de Golden'ı kap gel, iki oynasınlar :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya bayılıyorum ben onlara, benim olsa silerim o katlarını tek tek üşenmeden.. Ay hele bi de yavruyken nasıl sevimli oluyorlar..

   Çok kıskandım seni valla :(

   Sil